“روح پزشکی و انرژی درمانی” را از راستمرد بخوانید

مصری های باستان همچنین در سایت هایی، به عنوان افرادی که اولین بار خود را با کریستال، از جمله لاجورد و فیروزه تزئین کرده اند و برای دفع بیماری و انرژی منفی آراسته اند، معرفی می کنند. چندین هزار سال است که انسانها با یوگا و فواید آن زندگی کرده است. روش مثبت اندیشی و اینکه بتوانید خود را در یک آینده روشن و دلخواه تصور کنید و دیدن تمام چیزهای مثبتی که مد نظر شماست با استفاده از قدرت ذهن، موجب میشود تا به آنچه که میخواهید خیلی زود برسید و از تاثیر مثبت اندیشی در زندگی بهره مند شوید. اصلاح رژیم غذایی به کاهش تجمع سموم در آینده کمک می کند. به باور طب سوزنی ریشه هر بیماری را میتوان در اختلال بوجود آمده در الگوی انرژی حیاتی الکترومغناطیسی بدن جستجو کرد و بنابراین هر بیماری را میتوان با اصلاح این الگو درمان نمود. در ابتدا، هر کودک یا نوجوانی یک ارزیابی اولیه یک به یک را انجام میدهد تا از مناسب بودن او برای گروه اطمینان حاصل شود. در این روش تکامل یافته انرژی آر اف از طریق همان سوزن های کوچک انتقال می یابد که علاوه بر مزیت ایجاد جراحت های بسیار کوچک در روش میکرونیدلینگ، همچنین با به کارگیری انرژی آر اف، پوست به میزان قابل ملاحظه ای سفت تر شده و بهبود جای جوش نیز حاصل می شود.

نتایج این مشاهدات نشان داد که ذرات این انرژی بهطور مرتب در حال جایگزینی، تغییر و تبادل است و همواره تعادل میان ذرات مثبت و منفی درون این بیوپلاسما وجود دارد و اگر تغییرات شدیدی در این تعادل حاصل شود، سلامت ارگانیسم دستخوش تغییر میشود. اگرچه بدن انسان برای مقابله با مقدار زیادی سموم طراحی شده است ، اما محیط مدرن ما به حدی آلوده است که اکثر مردم برای بازیابی و حفظ سلامت مطلوب به کمک نیاز دارند. امروزه بسیاری از مردم به طب سنتی و انجام طب سوزنی برای درمان بیماریهایشان روی آوردهاند. آلودگی شیمیایی و همچنین آلودگی EMF (فرکانس الکترومغناطیسی) انرژی مثبت محیط زیست ما را از بین برده است. نکته 3: در هنگام انجام جلسات پرتو درمانی بهتر است هرگونه رژیم لاغری را کنار بگذارید و تا می توانید غذاهای مقوی، پر انرژی و سالم مصرف کنید. برای طراحی اتاق نمک پس از گذراندن مراحل بالا باید با کمک طراحان و سازندگان ساختمان به فکر پیاده کردن طرح خود باشید و از طرفی بدانید برای اتاق نمک دقیقا چه وسایلی را باید خریداری کنید.یک نکته مهم در طراحی اتاق های نمک این است که حتما باید با مشورت از طراحان این کار تهویه های مناسب را تهیه کنید که روی وسایل و کفپوش ها را نمک معلق در هوا نپوشاند.از طرفی این را در نظر داشته باشید اگر می خواهید از دیوار های نمکی استفاده کنید حتما برای آن ها نیز دستگاه تصفیه باید خریداری کنید.

اگر در یک روز تابستانی در محلی که 50 نفر زن و مرد وجود دارند آزمایشی از ترشحات مخاط بینی انجام شود، ویروس سرماخوردگی در همه ی آنها یافت می شود ولی نکته ی جالب اینجاست که هیچ شخصی سرما نخورده ! وقتی شخصی گلی را به عنوان هدیه دریافت میکند، آن گل به او کمک میکند تا احساسات منفی خود را رها کند و به حس بهتری دست یابد. ما می توانیم میزان تماس خود را کاهش دهیم ، اما نمی توانیم سموم را به طور کامل از بدن مان متوقف کنیم زیرا تعداد زیادی از آنها سیاره ما را آلوده می کنند. علم مدرن هنوز در حال یادگیری نحوه عملکرد بدن انسان در سطح سلولی است ، اما مشخص است که سلولها واکنش نشان می دهند ، انرژی تولید می کنند و عملکرد می کنند ، همه در سطح الکتروشیمیایی. زمان خواب:در زمانهای به بدن استراحت می دهد￾شکل:نیلوفر هزار پر. نزدیکترین لایه به بدن، لایه انرژی یا صفحه پرانایامایی است که از لحاظ شکلی کاملاً مشابه فیزیک بدن است.

لطفا در مورد اثرات فرادرمانی و عرفان حلقه که در بحث هایشان است و ادعا می کنند که مریض رو از راه انرژی درمانی شفا میدهند توضیح بدهید. چه از محیط ، غذایی که می خوریم ، هوایی که تنفس می کنیم یا آبی که می نوشیم ، روزانه در معرض بسیاری از سموم مختلف قرار می گیریم. جامعه مدرن امروزی چیزی را ایجاد کرده است که بسیاری از پزشکان از آن به عنوان اپیدمی یاد می کنند. مطالعات نشان داده است که افزایش یون های منفی باعث رشد قوی تر در گیاهان می شود ، علائم منفی را در انسان کاهش می دهد و به طور کلی باعث افزایش رفاه در افراد می شود. در طی این درمان، تولید کلاژن و الاستین آغاز شده و به طور موثری باعث سفت شدن پوست و کاهش خطوط ریز، چین و چروک و نیز جای جوش می شود. در محیط سمی امروزی ، ضایعات اسیدهای بافتی ، بقایای شیمیایی و فلزات سنگین سریعتر از همیشه در بدن تجمع می یابد و منجر به بروز بیشتر حساسیت ها و طیف وسیعی از بیماری های روحی و جسمی می شود. مشکلی که امروزه با آن روبرو هستیم این است که افراد بیشتری از طیف وسیعی از بیماری ها رنج می برند.

دیدگاهتان را بنویسید