انرژی درمانی چیست و چه جایگاهی دارد؟

زیرا برای تمامی جزئیات زندگی فردی و اجتماعی برنامهریزیهای منحصربهفردی را داشت. ما سلامتی را صرفاً فقدان بیماری تعریف نمیکنیم بلکه سلامتی را حالت تندرستی کامل از نظر جسمانی، روانی اجتماعی و اقتصادی نام می بریم. دلیلش این است که تأثیرِ استراحت یا خوابیدن بیش از حد، درست برعکس چیزی است که ما انتظار داریم، در حالیکه این حرکت و جنب و جوش است که انرژی ما را تقویت میکند. این نوع غذاها انرژی مورد نیاز بدن آنها را نیز تامین میکنند و باعث ذخیره بیش از حد چربی، به شکل چاقی و یا فقر غذایی به شکل لاغری در بدن آنها نمیگردند. ممکن است رهایی از هیجانات به شکل جاری شدن اشک و خنده های از سر آسودگی صورت پذیرد این جریان در شکل تجربه ی تصویری افراد نیز ، شناخته شده است شاید برای کسانی که مرتباً مراقبه می کنند، در شکل شخصیتی خیالی ظاهر شود ممکن است که در بعضی از جلسات درمان ، موانعی که سد راه رشد جامع فرد است ، از میان برداشته شوند. نماد سه بعدی، کره ای شکل، مخروط شکل، هرمی شکل و…

درمانهایی که درمانگر با تجسم و تصور و یا هدایت نماد در درون خود باعث جریان شفابخش از بدنش می شود مانند ریکی و کارونا و چیوس که در این سبک ها شفابخش با مراقبه و تمرکز روی نمادهای خاصی به انرژی دادن می پردازد. عدم آگاهی انسان ها حقیقت را تغییر نمی دهد، بلکه به سادگی درک آن را دچار تغییر می کند و منجر به برداشت غلط و تصوری نادرست از ماهیت و توانایی های « کی » می شود. می دانید که وضو به عنوان یک روش برای پاکسازی و انرژی گیری است حتماً میدانید که انرژی در بدن انسان در کانال های انرژی ذخیره شده و انتها کانال ها به یکدیگر متصل هستند و یک چرخش انرژی ایجاد میکند در طب هندی و طب سنتی چین نیز از چاکرا درمانی برای این انرژی استفاده خواهد شد. رها شدن دیسک های در ستون فقرات و ایجاد یک حالت طبیعی در مهره ها. جراح دیسک را برمیدارد، سپس مهرهها را به هم جوش میدهد تا حرکت ستون فقرات کمتر شود. و عده ای دیگر هم به درمان مشکلات روحی و روانی افراد می پردازند و از تکنیک هایی مانند آزادی احساسی که به صورت مختصر به آن (EFT) گفته می شود و یا روشی با نام برنامه نویسی عصبی زبانی یا همان (NLP) که رواج بسیاری دارد.

6 – جارو كردن موضعي را بر روي چاكراي فرعي فك، گلو و چاكراهاي فرعي ثانويه گلو انجام داده و با پرانايسبز روشن مايل به سفيد و سپس با مقدار بيشتري بنفش معمولي روشن مايل به سفيد به آنها انرژي بدهيد. حال شما ميتوانيد با ديدي بي طرفانه به انرژي درماني در مورد آن قضاوت كنيد. طبق یک مطالعه، درمان افسردگی با یوگا به کمک تمرینات تنفسی بسیار موثر و کارآمد است. لازم به ذکر است با کمک غذاهای درمانی حیوانات میتوان هم از بروز مشکلات جسمی مانند بیماری های کلیوی و رشد بیش از حد استخوانی جلوگیری کرد هم به درمان انواع بیماری های گربه و سگ که از بهترین حیوانات خانگی به حساب میآیند، پرداخت. اگر حیوان دلبندتان دچار عارضه خاصی است برای تهیه بهترین تغذیه حیوانات خانگی و خرید غذای درمانی مناسب او، میتوانید از انواع فروشگاه اینترنتی حیوانات خانگی مانند پتیا بهره بگیرید. این نوع غذا، جزو بهترین تغذیه حیوانات خانگی چون گربه هایی است که به بیماری های گوارشی مبتلا هستند و مهم ترین نشانه در آنها اسهال و استفراغ میباشد. پوچ گربه مبتلا به بیماری های کلیوی به سبب اینکه دارای طعم های مورد علاقه این حیوان است، علاوه بر این که برای او خوشایند میباشد، جنبه درمانی نیز دارد.

درمانگران این شیوه، ماما ها هستند و اکثر آنها نیز سالخورده اند. سفارش میشود که برای نماز خواندن ابتدا وضو بگیرید و سفارش می کنند که وضو با آب سرد انجام شود محققان هاله ها و چاکراهای انرژی را در این حالت دیده اند و می گویند هنگامی که آب سرد روی چاکراها میریزید چاکرا ها باز می شوند عمل جذب و تعدیل انرژی را انجام می دهند. 3 – جارو كردن موضعي را بر روي پا و قسمت معيوب بطور كامل و به تناوب با پراناي سبز روشن مايل به سفيدو نارنجي روشن مايل به سفيد انجام دهيد. قسمت نوک انگشت که از بالای بند میانی به بعد است در ارتباط با سر بوده و قسمت پایینی انگشت که شامل پایین بند میانی است در ارتباط با ناراحتی های گردن تحت فشار نقطه ای قرار می گیرد. این سوزن ها برای توزیع مجدد پرانای اضافی بدن بیمار در قسمت آزرده به کار می روند. زیرا اثرات کاملاً واضح را بر جسم و روان دارد میتوان گفت نماز هم عبادت است و هم ورزش بدنی و روحی که میتوان را انجام داد و تمام این ویژگی ها آن را از سایر ورزش ها به صورت کامل جدا میکند. چند وقت بعد کودک باز هم گریه کرد و اینبار پدربزرگش خورشید را به او داد.

دیدگاهتان را بنویسید