انرژی درمانی چیست؟

در ضمن، میتوانید نظرات سازندهی خود را که به طور حتم در ارتقای کیفیت مطالب مؤثر است، در قسمت دیدگاهها با بنده و سایر دوستان مطرح کنید. وی در ادامه صحبتهایش با اشاره به موضوعات مطرح شده درباره واکسن HPV گفت: طبق دستور آقای رئیس جمهور ما همه واکسنها را باید خودمان تولید کنیم و حتما فناوری و امکان تولید این واکسن هم در کشورمان وجود دارد. در ادامه هر یک از آنها را دقیقتر بررسی خواهیم کرد. اگر دوست دارید پاسخ این سوال را دریابید و به قهرمان زندگی خود تبدیل شوید، این کتاب را از دست ندهید. به همین ترتیب کسانی که درگیر مسایل عاطفی و هنر شده، کمترمسئولیت پذیر بوده و نسبت به مسایل جاری زندگی بی تفاوت میشوند؛ داراینیمکره راست فعالتری هستند. انرژی درمانی به کمک معنویات به روش لمس درمانی بسیار مشابه است و تنها تفاوت آن ها در اینست که پزشک و پرستار متخصص در روش لمس درمانی حتماً باید بدن بیمار را لمس کنند تا انرژی های مضر را از او دور کنند و در عوض انرژی های مثبت را جایگزین کنند. در این روش از موسیقی های متفاوتی به منظور کاهش تنش ها و فشارهای روانی، دور نمودن افکار منفی و آرامش ذهن فرد استفاده می شود.

امروزه پزشکی نوین بیشتر متمرکز بر کاهش علائم بیماری های جسمی و روانی است، بدون آنکه علت واقعی بیماری مورد بررسی باشد، یعنی علت وفور ارتعاشات ضعیف انرژی در فرد و یا ناهماهنگی و عدم توازن انرژی در آن فرد. تکنیک های مورد استفاده در انرژی درمانی با روش های سنتی نظیر طب سوزنی، یوگا یا چی گونگ میباشد تا در بدن بتواند جریان، تعادل و هماهنگی انرژی را بهبود دهد. درحقیقت انرژی درمانی بر روح و روان انسان تأثير غیرقابل انکاری می گذارد ولی در روند بهبود بیماری های جسمی نظیر سرطان هیچ تاثیری ندارد. نامهای دیگر انرژی درمانی در سال های گذشته نظیر طب نامرسوم و طب حاشیه بود. دقت کنید در حال حاضر (سال 2019) حتی کوچکترین تاثیر انرژی درمانی بر انسان از نظر علمی ثابت نشده است! ولی می تواند با کمک تلقین به افراد به آنها کمک کند. با خواندن کتاب آناتومی روح میتوانید قدرتهای نهانی خود را بیدار کنید و همزیستی مسالمتآمیزی میان ذهن و روحتان ایجاد نمایید.

گاهی وقت ها درمانگران، نقاط خاصی از بدن که در آن ها انرژی زیادی وجود دارد را با ضربه زدن، ماساژ یا فشار و چرخاندن اعضای بدن به هم وصل میکنند. ولی در انرژی درمانی به کمک معنویات یا شفای معنوی، به تماس لمسی نیاز نیست و حتی می توان از راه دور به شفابخشی روانی و انرژی درمانی اقدام کرد. در این رابطه وجود دارند ولی عقیده ی محققان اینست که تاثیراین نوع انرژی درمانی، بیشتر از پلاسیبو( اثر تلقین) نیست. اینکه چه زمانی دعاها و انرژی ها برای افراد، جواب میده و مشکلشون رو حل می کنه بستگی داره به مشیت الهی و درسهایی که لازمه در زندگی توسط اون مشکل بگیرند. مشاور زندگی از شما در قالب یک چارچوب هدایتشده حمایت میکند تا در قالب آن تغییر در همهی حوزههای زندگیتان اثر بگذارد، و بسته به حوزهی تخصص مشاور، از چند روش، ابزار، و عمل استفاده میشود. درمانگر، چاکراهای بیمار را در یک جلسه حضوری آماده می کند.

آب دارو را باید درون یخچال و به دور از نور و حرارت نگهداری کرد و از تماس آن با اشیاء فلزی پرهیز کرد بدین دلیل که انرژی آن به فلز جذب می شود. منشأ انرژی مغناطیسی، داروهای جایگزین می باشد. در این روش از نورهای طبیعی و یا مصنوعی برای درمان استفاده می شود. اما باید بدانید که این روش درمانی هیچ تاثیری در بهبود بیماریهای صعبالعلاج مانند سرطان نخواهد داشت. البته هیچ نتیجه قطعی در این مورد وجود ندارد. در جای جای سوشومنا مخروط مانندهای کوچک و بزرگی وجود دارد که دایما” در حال چرخش هستند(چاکراها). حال ما بر آرنج(برای مردان) آب می ریزیم و دست می کشیم تا انتهای انگشتان, با این کار انرژی های منفی از این کانال فرعی زدوده می شود .حرکت روبه جلو باعث تحریک این نادی و تخلیه شدید انرژی راکد و منفی در آن می گردد . لمس کردن تا کف دست و نوک انگشتان ادامه می یابد . به این می ماند که انرژی های منفی را مشایعت می کنیم تا کاملا” خارج گردد.

دیدگاهتان را بنویسید