انرژی درمانی ؟

بیدار شدن انرژیهای جنسی بی ثباتی ایجاد میکند و والدین، مربیان به ندرت توانایی آموزش درست به جوانها را دارند که چگونه این انرژی را کنترل کنند. از آنجا که ناامنیهای اجتماعی شروع به حل شدن میکنند، کودکان در صحبت کردن با بزرگسالان احساس راحتی میکنند. امکان کم و زیاد کردن فرکانس دستگاه برای نفوذ امواج به عمیقترین بخش عضلات هم وجود دارد. این امواج از یک دستگاه اولتراسونیک ساطع شده و در تماس مستقیم با پوست بیمار قرار داده میشوند. برای تولید صدا با کمک چوب مخصوص، به کناره کاسه نزدیک لبه ها ضربه بزنید و بعد به آرامی آن را دور کاسه بچرخانید به طوری که تماس آنها با هم قطع نشود. پس اگر انرژی و هاله به صورت یکنواخت در بدن پخش نشود بیماری وجود دارد و باید آن ناحیه ترمیم شود. پس از آنکه به سطح درمانگری روحی رسیدیم، بایستی ابتدا ریشه های مشکل و بیماری را شناسایی کنیم.

طب سوزنی در درمان این بیماری کاملا موثر هست مشروط بر این که در سه ماه اول بیماری برای درمان مراجعه کنید. در سوی دیگر، استفاده از این گردنبندها از لحاظ اقتصادی نیز کاملا به صرفه است. با توجه به کارایی لیزر درمانی از نظر زمانی و کاربردهای وسیع آن، این روش تبدیل به یکی از متداول ترین سبک های درمانی در درمان بیماریهای عضلانی و اسکلتی شده است. اصطلاح انرژی درمانی از دهه ۱۹۸۰ میلادی سرزبان ها افتاد اما از دوران باستان، با توجه به فرهنگ و باورهای مردم، روش های درمانی بر پایه انرژی هایی با سرچشمه ناشناخته وجود داشته است. حاصل این روند، درمان بدون هیچگونه درد و عوارضی است. این تکنیک بدون درد، غیرتهاجمی و بدون عوارض است. هرچند بصورت عادي مردم قادر به مشاهدة اين صفحه نيستند ، ولي يوگيان معتقدند كه پراناياماكوشا يا صفحة پرانايامائي تقريباً به اندازة صفحة يا لاية غذائي يا كالبد مادي انسانها متراكم است . روبنای فکری انسانها که شامل اعتقادات و مراسم و مناسک مختلف است؛ برخورد و مداخلهای ندارد و تا اینجا هم هیچ اسکالی وجود ندارد . حقیقتش اینکه خدا حاجت همه چی رو زود میده، منتها در مورد غذا غالبا ذهن استدلالی خاموشه، چون شما بدون قید و شرط و با تمام وجود هوس یه غذایی رو می کنید و براش هم در ذهنتون بازه زمانی قرار نمیدید، پس بی درنگ هم به اون می رسید.

همه گروههای سنی در معرض ریسک بروز درد گردن قرار دارند. گردن درد؛ شایع، ناتوانکننده و پرهزینه است. بنیانگذار فرقه انحرافی حلقه مدعی است روشهای درمانی او موسوم به «فرادرمانی» و «سایمنتولوژی»، روشهایی با ماهیتی عرفانی و منطبق با عرفان ایران است. آیا این دوره را می توانم در خارج از ایران ادامه دهم؟ کاری که کاسه می تواند با شما انجام دهد، بسیار جادویی و باورنکردنی است. این چاکرا بالای قلب قرار دارد و همانطور که ممکن است حدس زده باشید منشا عشق و اعتماد و دوستی است. کمک به: باروری ، جنسیت ، قدرت ، شجاعت ، خلاقیت ، اعتماد به نفس ، غلبه بر آسیب های گذشته ، سرزندگی ، متعادل سازی انرژی. به علاوه، ارتعاشات بالای کاسه تبتی براحتی میتواند به پاکسازی محیط از نیروهای منفی و سنگین بپردازد و انرژی های محیط و افراد موجود در آن را متعادل و هماهنگ کند. برای امتحان کافیست کاسه را روی قسمتی از بدن خود قرار داده و مرتعش کنید تا اثر حقیقی آن را احساس کنید. امروزه نمونه هایی از این عصاها توسط درمانگران سنگ دوباره باز سازی شده و اگر بخواهید میتوانید یکی از آنها را برای خود تهیه کنید تا قدرت جادویی داشته باشید. میل جنسی اگر به شهوانیت نرود گناه یا کار ناپسندی نیست بلکه اگر به افکار شهوانی سوق پیدا کند نتیجه اش می شود سادیسم یا دیگر آزاری و وقتی دو نفر به هم عشق می ورزند آنگاه نوری که ازچاکرای خاجی آنها ساطع می شود با هم مخلوط می شود.

اگر شما برای مدت زمان طولانی ریکی را تمرین نکنید و یا از آن استفاده نکنید توانایی شما در انتقال دادن ریکی از بین نخواهد رفت. مورد نظر میباشد و عضو و محرم قسم خورده نسبت به امانتداری مجموعه و الگویی برای آن به حساب آمده و اساسنامه عرفان حلقه را کاملاً قبول داشته باشد. انرژی درمانی میدانهای انرژیِ اطراف بدن را مورد هدف قرار میدهد. بدین طریق با به جریان انداختن انرژی حیاتی مورد نیاز در تمام نقاط کالبد انرژی و هاله انرژی، به درمان بیماریها و مشکلات ذهن و جسم می پردازد. به همین علت انرژی درمانی را هم برایش دست یافتنی و قابل انجام می دانستند. همین طور اگر آن را روی چاکراهای شما حرکت دهند، انرژی های اضافی یا کمبود انرژی را برطرف کرده و چاکراها را با هم تنظیم و هماهنگ میکند. بافت همبند خود میتواند رباط، عضله، تاندون، نیام یا فاسیا، غضروف و حتی بافت اسکار را در بر گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید